Cesta ke zdraví – stezkou zkušeností
Rozpravy kacíře o účinných nevědeckých způsobech udržení zdraví.

Posbírané zkušenosti o účinných technikách.

Zdraví je poklad

jenž je nutné neustále oprašovat

Prostor věnovaný informacím o zdraví a jak jej udržovat a znovu obnovit. Vždy a všude platilo pořekadlo "ve zdravém těle zdravý duch". Zdravotní stav i stav duše jedno jsou. Neustále se prolínají - jedno ovlivňuje druhé. Dvě strany jedné mince. Jestli leštíš jen jednu stranu a druhou zanedbáváš, pak je celá mince falešná.

Prozatím první příspěvky a odkazy, pořádek později.


Poslední aktualizace: 9.11.2019

Boraxová konspirace
Vloženo 9.11.2019
Pokud vyguglíš výše uvedené heslo, najdeš hodně různých informací o významu prvku Bór pro své zdraví, co to v těle dělá a kde jej získat. Pro vlastní potřebu jsem si z nejdůležitějších pramenů udělal studijní rešerši (kompilát) i s odkazy na zdroje. Doplněno také kopií některých diskusí z internetu a také vlastními poznámkami. Rešerši lze stáhnout: borax.doc
C vitamín - univerzální prostředek pro zdraví
Vloženo 9.11.2019
Vitamín C má až tak výrazný dopad na zdravotní stav organismu, že příroda všechna zvířata vybavila enzymem pro jeho interní tvorbu z potravy. Nejsou tedy závislá na jeho přísunu ve stravě, nýbrž si jej vytváří v množství velmi vysoko převyšující nejen naše oficiální doporučení denních dávek, ale i hodnoty užívané při léčeních.
Bude samostatná stránka.
Prozatím rešerše pro stažení: c-vitamin.doc
Rakovina
Vloženo 9.11.2019
Rakovina jako nemoc - některé světově významné autority odvážně tvrdí, že neexistuje. Opravdu neexistuje tak, jak je nám prezentováno farmaceutickou lobby a jak jsme denně masírováni medii placenými touto lobby.
Strach je skvělý obchod.
Bude samostatná stránka.
Prozatím rešerše pro stažení: rakovina-jeji-lecba-v-historii.doc

Motto:
Rozumem vše ověřuj, smysly však otevřené měj a „rozum” – srdcem hlídej!